Penktame ture „Hartpury College“ regbininkai svečiuose 27:23 įveikė „Coventry“ komandą, o šeštame namuose 43:14 nepaliko vilčių „Hull Ionians“ ekipai.

Maksimalius 30 taškų surinkusi „Harpury College“ komanda užtikrintai pirmauja čempionate.

„Darlington Mowden Park“ klubas su kitu lietuviu Ignu Darkinčiu svečiuose 16:36 nusileido „Rosslyn“ ekipai, namuose 22:0 nugalėjo „Old Albanian“ komandą ir su 19 taškų tarp 16 ekipų užima penktą vietą.

Anglijos „National League 3 Midlands“ divizione kovojantis Peterboro „Lions“ klubas su Edvinu Macu ir Mariumi Andrijausku per du paskutinius turus iškovojo pergalę ir patyrė nesėkmę. „Lions“ namuose 12:19 pralaimėjo „Old Halesonians“ regbininkams ir taip pat savo aikštėje 37:24 įveikė „Towcestrians“ komandą.

11 taškų per šešerias rungtynes surinkusi „Lions“ komanda turnyro lentelėje tarp 14 ekipų užima 10-ą vietą.

Nesėkmingai Italijos aukščiausios lygos čempionatą pradėjo Pjačencos „Sitav Rugby Lions“ klubas su Mantvydu Tveraga. Jis pirmose rungtynėse svečiuose 16:22 nusileido Romos „Fiamme Oro“ komandai, o antrame ture namuose 17:43 turėjo pripažinti pirmenybių lyderių Kalvisano „Pataro“ regbininkų pranašumą.

M. Tveraga pirmose rungtynėse žaidė visas 80 minučių, o antrose buvo pakeistas 78-ą minutę.

„Sitav Rugby Lions“ (1 tšk.) tarp dešimties stipriausių Italijos ekipų užima devintą poziciją.

Pergalių seriją Prancūzijos „Federale 1“ čempionate pratęsė „Provence Rugby“ klubas, kuriam atstovauja Karolis Navickas. Jis namuose 27:6 nugalėjo „Limoges“ ekipą. Lietuvos regbininkas žaidė nuo susitikimo pradžios. 14 taškų per trejas rungtynes surinkusi „Provence Rugby“ ekipa pirmauja pirmoje grupėje.