Trijų asmenų estafetės 3x50 metrų distanciją 25 metrų baseine D. Grigalionis kartu su sūnumi Gantu ir dukra Patricija įveikė per 1:20, 08 sek. ir daugiau ne 10 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusią klaipėdiečių Songailų (Ilona Songailienė, Domantas ir Liutauras Songailos) šeimą – 1:32, 23 sek.

Trečią vietą turnyre iškovojo kauniečių „APP First“ komanda (Pavelas ir Povilas Protaščiukai, Julius Bezzubovas), kurie distanciją įveikė per 1:35,69 sek.

Beje, varžybose dalyvavo ir dar vienas buvęs plaukikas olimpietis Mindaugas Špokas su žmona Sigita ir dukra Juste. Krepšinio federacijos generalinio sekretoriaus „Ant Bangos“ komanda užėmė 8-ąją vietą.

Varžybose užsiregistravo 47 komandos, iš kurių 10 pateko į du finalinius plaukimus ir išsiaiškino, kas užėmė 6-10 ir 1-5 vietas.

Renginyje savo komandą užregistravo ir pats taurės steigėjas Danas Rapšys. Nors prieš varžybas buvo nuspręsta, kad pasaulio čempiono komandai patekus į finalinį plaukimą, D. Rapšys su komanda jame nedalyvaus, to ir neprireikė. D. Rapšys plaukė kartu su savo mama Gitana Rapšiene ir mamos sesers sūnumi 6-mečiu Arijumi Stravinsku.

Jauniausias šios komandos narys startavo pirmas ir po jo finišo paaiškėjo, kad D.Rapšiui, skirtingai nei aukščiausio kalibro pasaulinėse varžybose, finalas „nešviečia“. Plaukikas startavo trečiasis savo komandoje tuo metu, kai kitos ekipos jau buvo baigusios savo distancijas.

Beje, vienos jauniausių varžybų dalyvių, penkiametės Justės Bražinskaitės starto metu, kuomet mergaitė kovojo ir su distancija, ir su savimi, į vandenį įšokęs D. Rapšys padėjo su pagalbinėmis priemonėmis plaukusiai varžybų dalyvei baigti distanciją, taip sulaukdamas audringų aplodismentų.

„Man labai smagu, kad varžybose pritraukė beveik pusę šimto šeimų. Šeimų nuotaikos renginyje liudija, kad tokių varžybų reikia ir jos patiko dalyvavusiems.

Ateityje tikimės suorganizuoti dar įdomesnes rungtis šeimoms ir pritraukti ne tik gerai plaukiančias, tačiau ir vandens pramogas mėgstančias šeimų komandas“,- pavykusiu turnyru džiaugėsi žinomas plaukikas D. Rapšys.

„Šis šeimų turnyras buvo dar vienas pavyzdys, kad mūsų baseine užsiėmimą gali rasti visi mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį. Smagu, kad mūsų baseine turnyrą rengti patikėjo tokio lygio sportininkas Danas Rapšys. Žinoma, esama situacija ir ribojimai neleido renginyje sudalyvauti dar didesniam plaukiančių šeimų būriui, tačiau viliuosi, kad kitais metais galėsime pasidžiaugti ir šimtu plaukiančių šeimų“, – optimistiškai į ateitį žiūrėjo renginio organizatorės „Plaukimo mokyklos“ direktorė Ieva Vaičiurgė.

Istorinis šeimų turnyras Klaipėdoje tikrai nebus paskutinis. Kitų metų plaukimo turnyras šeimoms
D.Rapšio taurei laimėti jau planuojamas gegužės mėnesį.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją