Atkakliausia turo dvikova vyko Utenoje, kur vietos HC „Utena“ minimaliu skirtumu 26:27 (13:15) nusileido Varėnos „Ūlos“ rankininkams. Visą rungtynių laiką vyko lygi kova ir tik pačią paskutinę minutę paaiškėjo nugalėtojas. Ši pergalė itin svarbi Varėnos rankininkams, kurie 2 taškais atitolo nuo Pasvalio ekipos, taip pat kovojančios dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Uteniškiams 6 sėkmingus metimus atliko Karolis Vilutis. Jo bendravardis Karolis Antanavičius pridėjo 5 įvarčius.

„Ūlos“ ekipoje nesulaikomai rungtyniavo Deivas Eidukonis, kurio sąskaitoje 12 įvarčių. 7 taiklius šūvius atliko Donatas Leknickas.

HC „Utena“ vyr. treneris Gediminas Paukštė: „Pirmiausiai norėčiau padėkoti vyrams už kovingumą. Neblogai žaidėme rungtynėse, bet labai apmaudu, kad pralaimėjome vieno taško skirtumu. Jei būtų mažiau techninių klaidų, prarastų kamuolių, daugiau greitų atakų, manau, būtumėm pasiekę teigiamą rezultatą.“

Varėnos „Ūla“ žaidėjas Gediminas Barysas: „Šiandien šeimininkai pasistengė ir užkūrė gerą „pirtį“. Rungtynės buvo gražios, nors ir klampios, galbūt mes padarėme per daug vaikiškų klaidų, o šeimininkai tuo pasinaudojo. Visgi sėkmė buvo mūsų pusėje.“

Rungtynėse Pasvalyje santykius aiškinosi vietos „Kurana-SM“ ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“. Jeigu pasvaliečiai pirmajame kėlinyje dar priešinosi svečiams iš Kauno, tai antroje rungtynių dalyje „Granitas“ visiškai „išjungė“ Pasvalio ekipą. Šeimininkai per antrąjį kėlinį pelnė tik 6 įvarčius, o galutinis rungtynių rezultatas 15:36 (9:11) Kauno „Granito“ naudai.

Rezultatyviausiai Pasvalio komandoje rungtyniavo Mantas Paliulis, kuris pelnė 4 įvarčius. Kauniečiams 7 taiklius metimus atliko Paulius Orlovskis. 6 įvarčiais pasižymėjo Mindaugas Urbonas.

Šiauliuose susitiko kaimyniniai miestai. SM „Dubysa-Gubernija“ ekipa priėmė Panevėžio HC „Grifas-Sporto gimnazija-KKSC“ rankininkus, kuriuos nugalėjo rezultatu 33:23 (17:10). Visgi persvarą pirmajame kėlinyje susikrovę šiauliečiai neatsipalaidavo ir išlaikė didelį pranašumą visą rungtynių laiką.

Aivaras Budrys Šiauliams pelnė 8 įvarčius. Saulius Bernikas pridėjo 6 taiklius metimus.

Panevėžio komandai Ovidijus Jagučianskis įmetė 7 įvarčius. Gytis Šmantauskas atliko 5 sėkmingus šūvius.

Dzūkijoje gan lengvas rungtynes turėjo Alytaus rankininkai. Jie namuose nugalėjo Vilniaus VHC „Šviesą“ rezultatu 35:22 (16:9). Tado Stankevičiaus dėka alytiškiams pavyko pirmoje rungtynių pusėje susikrauti didelį pranašumą, kurį Žygimanto Micevičiaus įvarčiai dar labiau padidino antrame rungtynių kėlinyje. Tad „Almeida-Stronglasas“ savo sirgaliams padovanojo gražią pergalę prieš VHS „Šviesą“.

Dzūkams 11 sėkmingų metimų atliko Žygimantas Micevičius. Jam puikiai talkino Tadas Stankevičius, kurio sąskaitoje 9 įvarčiai.

„Šviesos“ gretose 7 sėkmingus šūvius atliko Lukas Balbierius. 5 įvarčiais pasižymėjo Dovydas Kuodys.

Po rungtynių ekipos treneriai pasidalino savo mintimis. Vilniaus VHC „Šviesa“ treneris Gintaras Paškevičius: „Rungtynėse šiandien nepavyko niekas. Mes to ir tikėjomės. Prieš tokią gynybą sunku užpulti, ypač jeigu greitai nebėgi. Padarėme daug klaidų, o prieš pozicinį žaidimą mes tikrai bejėgiai.“

Alytaus „Almeida-Stronglasas“ žaidžiantis komandos treneris Egidijus Petkevičius: „Rungtynės pavyko gan lengvai, tikėjomės daugiau kovos, bet gavosi taip, kaip gavosi. Šiandien šventėme gana lengvą pergalę. Manau, kad jau komandos ruošiasi atkrintamosioms varžyboms, o mūsų komanda koncentruojasi užbaigti sezoną vien pergalėmis.“

Uostamiestyje įnirtinga kova vyko tarp „Dragūno“ ir HC „Vilniaus“. Pirmą rungtynių pusę ekipos žaidė visiškai lygiai, o rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 13:13. Antro kėlinio pradžioje spurtavo vilniečiai, kurie susikrovė 4 įvarčių pranašumą. Visgi šalies čempionai prieš savus žiūrovus atrado jėgų ir perėmė iniciatyvą savo pusėn. Gan nervingoje kovoje klaipėdiečiams pavyko sėkmingai finišuoti rezultatu 26:23 (13:13).