7-ą pratęsimo minutę pergalingą įvartį pelnė Martinas St. Louisas.

Prieš tai niujorkiečiai du kartus pirmavo po švedo Carlo Hagelino ir Dericko Brassard'o smūgių, o kanadiečiai Francisas Bouillonas ir P. K. Subbanas du sykius lygino skirtumą. Trečio kėlinio pabaigoje Monrealio ekipos žaidėjas Alexas Galchenyukas pataikė į skersinį.

Niujorko komandos vartininkas švedas Henrikas Lundqvistas atrėmė 27 varžovų smūgius, o kanadiečių vartų sargas Dustinas Tokarskis - 26.

„Rangers“ komanda į NHL Stenlio taurės (Stanley Cup) finalą gali patekti po 20 metų pertraukos.

Penktos serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku vyks Monrealyje.

Pirmus du Rytų konferencijos finalo serijos mačus išvykoje „Rangers“ klubas laimėjo 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) ir 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), o trečias rungtynes savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1).

Rezultatas:

Niujorko „Rangers“ - Monrealio „Canadiens“ - 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0), - po pratęsimo. Serija - 3-1.

7:18 Carl Hagelin [1 - 0]
28:08 Francis Bouillon [1 - 1]
39:04 Derick Brassard [2 - 1]
42:00 P. K. Subban [2 - 2]
66:02 Martin St. Louis [3 - 2]