Lemiamas septintas serijos mačas vyks Niujorke naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku. „Rangers“ ekipos žaidėjas Derickas Brassard'as pirmą kartą karjeroje atliko „hat-trick'ą“ ir du sykius dar rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Keithas Yandle'as (15:30), J. T. Milleris (43:02, 3 rezultatyvūs perdavimai), Jamesas Sheppardas (46:00) ir Rickas Nashas (50:21, 3 rezultatyvūs perdavimai), o „Rangers“ vartininkas švedas Henrikas Lundqvistas atrėmė 36 arenos šeimininkų metimus.

Du iš trijų 2004 metų Stenlio taurės (Stanley Cup) savininkės „Lightning“ komandos įvarčių pelnė rusas Nikita Kučerovas, vieną pasiekė - Ryanas Callahanas (17:20).

Tampos ekipos vartininkas Benas Bishopas atrėmė 21 varžovo metimą iš 26, o trečiame kėlinyje (47:14) jį pakeitusio ruso Andrejaus Vasilevskio sąskaitoje - 6 atremti varžovų metimai iš 7.

Rezultatas:

Tampos „Lightning“ - Niujorko „Rangers“ - 3:7 (1:2, 0:0, 2:5), - serija 3-3.

53:21 Nikita Kučerov [3 - 6]
58:19 Derick Brassard [3 - 7] (į tuščius vartus)

Pirmą serijos mačą Niujorko ekipa savo arenoje laimėjo 2:1, o antras rungtynes pralaimėjo 2:6, trečią susitikimą Tampos komanda namuose laimėjo 6:5 (po pratęsimo), ketvirtame patyrė nesėkmę 1:5, o penktame susitikime Niujorke sėkmė lydėjo „Lightning“ - 2:0.

Rytų konferencijos čempionais „Rangers“ ledo ritulininkai buvo dukart 1994 ir 2014 metais.