Kova su šeimininkais kroatais po pagrindinio laiko baigėsi lygiosiomis 1:1. O vykęs pratęsimas jau nieko nepakeitė, nes norint iškovoti auksą lietuviams buvo būtina laimėti.

Lietuviai po baudinių serijos 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje likusiems Kroatijos (8 tšk.) ledo ritulininkams.

Turnyro šeimininkų gretose pirmojo kėlinio pabaigoje (19:11) įvarčiu pasižymėjo Michaelas Glumacas, rezultatą išlygino Donatas Kumeliauskas (54:19), o pergalingą baudinį realizavo Ivanas Jankovičius.

Pirmenybių auksą bei vienintelį kelialapį į aukštesnį (I A) divizioną iškovojo Ukrainos (12 tšk.) ekipa, 2:0 (0:0, 0:1, 2:0) nugalėjusi sidabrą pelniusią Didžiosios Britanijos (11 tšk.) komandą.

Penkta liko bei vietą šiame divizione išsaugojo Estijos (4 tšk.) rinktinė, lemiamose rungtynėse 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) įveikusi pergalės džiaugsmo nepatyrusius ir į antrąjį divizioną (II A) iškritusius autsaiderius Rumunijos ledo ritulininkus.

Galutinė pasaulio ledo ritulio čempionato I (pirmojo) B diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ukraina 5 4 0 0 1 20:6 12

2. Didžioji Britanija 5 3 1 0 1 23:7 11

3. Lietuva 5 3 0 1 1 15:14 10

4. Kroatija 5 2 1 0 2 21:17 8

5. Estija 5 1 0 1 3 12:23 4

6. Rumunija 5 0 0 0 5 8:32 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (337)