Individualiose 15 km lenktynėse vienintelę klaidą pirmame ugnies ruože padariusi G. Leščinskaitė užėmė 19-ą vietą.

Nugalėtojai iš Prancūzijos Justine Braisaz-Bouchet, taip pat neužvertusiai vieno taikinio, ji pralaimėjo 4 min. 2,8 sek.

Antrą vietą užėmė kita prancūzė Julia Simon (2), trečia buvo švedė Mona Brorsson (2).

Pastaruosius septynis sezonus taškų neiškovojusi G. Leščinskaitė penktadienį jų pelnė išsyk 22 ir bendroje pasaulio taurės įskaitoje pakilo į 69-ą vietą.

Primename, kad praėjusiame pasaulio taurės etape Rūpoldinge (Vokietija) pirmą sykį karjeroje į geriausių šešetą pateko V. Strolia, tai padaręs du kartus.

29-erių biatlonininkas buvo ketvirtas 10 km sprinte, o 12,5 km persekiojimo lenktynėse finišavo penktas.

Pekino olimpinės žaidynės vyks vasario 4-20 dienomis.

Jose dalyvaus bent penki šalies biatlonininkai – vyrų kvartetas ir viena moteris.

Tiesa, Lietuvos biatlono federacija (LBF) dar laukia paskutinės minutės žinių iš užsienio, vildamasi deleguoti papildomą atletę – mat pagal reitingą pirma vieta dalyvių rezervo sąraše atitenka Lietuvai. Ja pasinaudoti būtų galima tuomet, jei savo kvotos neišnaudotų kuri nors iš kitų rinktinių.

Apsispręsti dėl komandos sudėties LBF žada artimiausiu metu.