Trissyk šaudykloje suklydusi Natalija Kočergina užėmė 63-ą vietą tarp 91-os finišavusios (startavo 95-os).

Abi Lietuvos biatlonininkės daugiau nei 3 minutes pralaimėjo pirmąją pergalę sezone iškovojusiai lenkei Magdelenai Gvidzon. Be klaidų šaudžiusi lenkė distancijoje sugaišo 25 minutes 28,7 sekundės ir 10,2 sekundės aplenkė baudos ratą sukusią Anastasiją Kuzminą iš Slovakijos.

Kartą suklydusi šaudykloje ir 13,7 sekundės nugalėtojai pralaimėjusi trečia liko keturių aukso ir vieno sidabro medalio planetos čempionate savininkė bei anksčiau laiko pasaulio taurę bendroje įskaitoje norvegė Tora Berger:

1. Magdelena Gwidzon (Lenkija) 25 min. 28,7 sek. (0 baudos ratų)
2. Anastasija Kuzmina (Slovakija) atsiliko 10,2 sek. (1)
3. Tora Berger (Norvegija) 13,7 (1)
4. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 18,0 (0)
5. Darja Domračiova (Baltarusija) 18,2 (1)
...
59.Diana Rasimovičiūtė 3:08,0 (2)
...
63.Natalija Kočergina 3:18,7 (3)
...
91.Outi Groendahl (Suomija) 7:00,7 (6)

Pasaulio biatlono taurės moterų varžybų bendrojoje įskaitoje (po 23 rungčių iš 26) Diana Rasimovičiūtė (30 tšk.) užima 71-ąją vietą, o kita Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (6 taškai) - 94-a: