Lietuvos biatlonininkas distancijoje sugaišo 55 minutes 5,3 sekundės ir finiše 5 minutėmis 51,4 sekundės atsiliko nuo šios rungties čempiono titulą apgynusio ir jau ketvirtą aukso medalį Norvegijoje iškovojusio 27-erių prancūzo Martino Fourcade'o, kurio taupyklėje jau dešimt planetos pirmenybių aukso medalių.

Antrą ir trečią vietas užėmė be klaidų šaudę Austrijos biatlonininkai – atitinkamai Dominikas Landertingeris (atsiliko 5,1 sek.) ir Simonas Ederas (+14,4 sek.).

Penkias baudos minutes uždirbęs Tomas Kaukėnas (+7:51,0) užėmė 70-ą vietą, o šešis kartus į taikinius nepataikęs Vytautas Strolia (+10:07,2) liko 87-as tarp 99-ių sportininkų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)