37-erių metų M. Bjorgen finišavo per 1 val. 22 min. 17,6 sek.

Jau įpusėjus distancijai M. Bjorgen ėmė tolti nuo varžovių ir prieš artimiausią persekiotoją buvo įgijusi daugiau nei 2 min. persvarą. Iki pat finišo varžovėms taip ir nepavyko prie jos priartėti.

M. Bjorgen iškovojo jau 15-ąjį olimpinių medalį (8 aukso, 4 sidabro, 3 bronzos) ir pagal visus svarbiausius rodiklius aplenkė savo tautietį biatlonininką Olę Einarą Bjoerndaleną (8 aukso, 4 sidabro, 1 bronzos).

Sidabro medalį iškovojo 27-erių metų suomė Krista Parmakoski (+1.49,5). Tai jau trečiasis jos apdovanojimas Pjongčange. Ji pelnė du bronzos apdovanojimus 15 skiatlono ir 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi varžybose.

Bronza atiteko 24-erių metų švedei Stinai Nilsson (+1.58,9). Pastaroji Pjongčange jau turėjo vieną aukso (sprintas) ir du bronzos (estafetė 4x5 km ir komandų sprintas) apdovanojimus.

Šis M. Bjorgen aukso medalis leido Norvegijai triumfuoti olimpinių žaidynių medalių įskaitoje.