„Manau, bus pagerintas ne vienas Lietuvos sezono rezultatas, kadangi sprinteriams ir šuolininkams tai bus pirmieji startai stadione. Lengvaatlečiai ką tik grįžo iš treniruočių stovyklų, matysime, kokios sportinės formos jie yra sezono pradžioje“, – teigė vyr. rinktinės treneris Kęstutis Jezepčikas.

Įšokti į olimpinį traukinį vis dar tikisi tituluoti sprinteriai Lina Grinčikaitė-Samuolė, Rytis Sakalauskas, šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys, sparčiai progresuojantys ieties metikai Liveta Jasiūnaitė, Edis Matusevičius, antrą jaunystę išgyvenanti kita ieties metikė Indrė Jakubaitytė bei daugiakovininkė Austra Skujytė.

„Yra visa grupė sportininkų, galinčių įvykdyti olimpinių žaidynių ir Europos čempionato normatyvus, tačiau nenorėčiau įvardyti pavardžių. Rezultatus lems ir oro sąlygos. Prognozės, turint galvoje lietuviškus orus, nėra blogos“, – sakė K. Jezepčikas.

Sezoną jau ankščiau atidarė šalies metikai ir ištvermės rungčių atstovai. Bene optimistiškiausiai nuteikė praėjusių metų Europos iki 23 metų prizininkės L. Jasiūnaitės pasirodymai – ietį toliau nei 59 metrus ji numetė net trijose varžybose. Įspūdingai sezoną pradėjo ir JAV studijuojanti šuolininkė į tolį Jogailė Petrokaitė, praėjusią savaitę nušokusi 6,52 metro. Praėjusių metų rezultatą sportininkė pagerino net 33 cm.

„Maloniai nustebino Livetos rezultatai sezono pradžioje, manau, kad ir kiti tobulės. Gerą rezultatą pasiekė ir asmeninį rekordą pagerino Jogailė Petrokaitė, kuriai iki Europos čempionato normatyvo trūksta labai nedaug, – pirmus startus analizavo K. Jezepčikas.

– Skubių išvadų daryti nenorėčiau, laukia įtemptas birželis, kurio metu sportininkams bus galimybių atsiskleisti. Kitą savaitę didelė dalis rinktinės narių su „Cosma“ klubu vyks į Europos čempionų klubų taurės varžybas. Į visus klausimus dėl Europos čempionato komandos sudėties atsakys Lietuvos čempionatas, o dėl Rio komandos sudėties – Europos čempionatas.“

Už LLAF taurės varžybose pasiektus Europos čempionato normatyvų lygio rezultatus lengvaatlečiai kišenę papildys 300 eurų, o už olimpinių normatyvų lygio rezultatus – 500 eurų. Varžybų pradžia penktadienį – 15 val., šeštadienį – 11.20 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės