„Devils“ ledo ritulininkai namuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 1:0) įveikė Rytų konferencijos Pietryčių diviziono autsaiderę Vinipego „Jets“(12 tšk.) ekipą.

Po lietuvio perdavimo pirmą susitikimo įvartį įmušė Patrikas Eliašas (24:08). Per 20 žaidimo minučių (19:53) puolėjas iš Elektrėnų dukart kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Be rezultatyvaus perdavimo D. Zubraus sąskaitoje per 10 sezono rungtynių - trys įvarčiai ir 4 baudos minutės.

Kitus du įvarčius į svečių iš Vinipego vartus įmušė Adamas Henrique'as (32:59 ir 61:28), o „Jets“ klubo gretose įvarčiais pasižymėjo Markas Floodas (46:43) ir Jimas Slateras (57:15).