Tris kartus šaudykloje suklydęs 25-erių sportininkas finišavo per 30 min. 20,4 sek. Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudęs prancūzas Quentinas Fillonas Maillet.

Jis nuo nugalėtojo atsiliko vos 0,1 sek. Trečias finišavo rusas Aleksandras Loginovas (+1,9 sek.; 1 baudos ratas).

Lietuvos biatlonininkai sprinto lenktynėse į greičiausių 60-uką nepateko ir persekiojimo lenktynėse nestartavo.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja J. T. Boe, turintis 156 taškus. Antras žengia austras Simonas Ederis (123 tšk.), trečiąją – prancūzas Antoninas Guigonnat (119 tšk.).

J. T. Boe Pjongčango olimpinėse žaidynėse iškovojo vieną aukso ir du sidabro medalius.

Moterų 10 km persekiojimo lenktynes sekmadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi suomė Kaisa Makarainen – 29 min. 16,9 sek.

Praėjusio sezono pasaulio taurės laimėtoja šeštadienį triumfavo sprinto lenktynėse.

Antrąją vietą užėmė italė Dorothea Wierer (+41,3 sek., 0 baudos ratų), trečiąją - slovakė Paulina Fialkova (+59,2 sek.; 0).

Lenktynėse dalyvavo 59 biatlonininkės. Jos startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja 144 taškus turinti D. Wierer. K. Makarainen su 131 tašku užima antrąją vietą. Trečia žengia P. Fialkova (129 tšk.).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.