Permainingai vykusiose rungtynėse iš pradžių vilniečiai diktavo tempą ir po Artiomo Sidorovo (04:41) ir Kosto Kirilovo (05:44) dviejų greitų įvarčių pirmavo 2:0.

„Juodupė“ turėjo vedlių, kurie padėjo perlaužti rungtynių eigą. Iš pradžių Pavelas Jermakovas (11:26) sušvelnino skirtumą, o kėlinio pabaigoje Ernestas Trukšnys (18:54) išlygino santykį.

Įkvėpti sėkmės svečiai antrajame kėlinyje truktelėjo į priekį. Buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas Artūras Katulis (20:48) kėlinį pradėjo greitu įvarčiu, dar po kelių minučių „Juodupė“ išnaudojo kiekybinę persvarą, kai pasižymėjo Elvinas Malcius (24:18).

Vilniečiai atsitokėjo po Edvino Stankevičiaus smūgio (30:05), tačiau A. Katulis (36:26) grąžino klubui dviejų įvarčių persvarą.

Sostinės žaidėjai nepasidavė – E. Stankevičius (41:50) dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo. Tačiau patyręs A. Katulis įsibėgėjo ir dar po dviejų jo įvarčių (45:30, 47:06) jau 7:4.

Tačiau ir atsilikdami trim įvarčiais sostinės ledo ritulininkai nebuvo linkę nusileisti. K. Kirilovas taip pat pelnė du įvarčius iš eilės (49:57, 56:50) ir, sumažinęs atsilikimą iki minimumo (6:7), pakvietė komandą į lemiamą šturmą. Vilniečiai bandė gelbėtis vartininką keisdami aikštės žaidėju, tačiau E. Trukšnys po A. Katulio perdavimo (59:59) paskutinę rungtynių sekundę pelnė įvartį į tuščius vartus.

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžianti Elektrėnų „Energijos“ (27 tšk.) ekipa, lenkianti Kauno „Baltų ainių“ (15 taškų) komandą .

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):