„Pankai“ greitai įgijo persvarą ir pirmajame kėlinyje po Algimanto Visocko (07:05) ir Karolio Šliko (15:35) smūgių pirmavo 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „vilko“ Aleksandro Nikitčenkos (22:46) įvartis tik pažadino „Hockey Punks“ komandą, kuri po K. Šliko (24:09, dauguma), A. Visocko (24:26), E. Ivankevičiaus (32:29) metimų pirmavo 5:1 ir jautėsi saugiai.

Viena jauniausių čempionato komandų supyko ne juokais. „Geležinis vilkas“ nubaudė atsipalaidavusius varžovus ir Artiomas Sidorovas (42:45, dauguma), A. Nikitčenka (44:17) sumažino atsilikimą iki 3:5.

Rokas Bacevičius (45:24, dauguma) grąžino „pankams“ saugesnį pranašumą 6:3, tačiau Dominykas Bisturys (46:24) ir Kostas Kirilovas (54:32) sukūrė intrigą sumažinę atsilikimą iki 5:6.

„Geležinis vilkas“ paprašė pertraukėlės, surengė šturmą, tačiau gavo įvartį, kai pasižymėjo A. Visockas (59:55).

„Pankas“ Mindaugas Kieras šiose rungtynėse vėl sumaniai naudojo patirtį, atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus.

Po sunkios „Hockey Punks“ pergalės vilniečiai susikūrė saugesnį atstumą nuo penktojoje vietoje esančių Kauno „Baltų ainių“, kurie greičiausiai taps pagrindiniais konkurentais kovoje dėl vietos finaliniame ketverte.

Kitose čempionato rungtynėse trečiadienį Kaune vietos „Baltų ainiai“ 19.30 val. susitiks su Vilniaus „Geležiniu vilku“.

1. Elektrėnų „Energija“ 17 17 0 0 0 166:46 51
2. Rokiškio „Rokiškis“ 15 9 1 0 5 61:42 29
3. Juodupės „Juodupė“ 15 7 1 0 7 46:55 23
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 13 7 0 1 5 64:61 22
5. Kauno „Baltų ainiai“ 13 4 1 2 6 66:60 16
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 16 2 1 0 13 63:131 8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 13 1 0 1 11 43:114 4.