Vienviečių baidarių 200 m finale lietuvis Artūras Seja užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį.

Lietuvis nuo nugalėtojo Carloso Garrote atsiliko vos 0,107 sek. Ispanas finišavo per 35,259 sek.

Po starto A. Seja kiek atsiliko nuo lyderių, bet distancijos metu sugebėjo juos pasivyti ir pakovoti dėl aukščiausios vietos.

Trečiąją poziciją užėmė rusas Jevgenijus Lukancovas (+0,253 sek.).

Finale varžėsi devyni baidarininkai.

Vienviečių kanojų 200 m distancijos rungtyje bronzos medalį iškovojo Henrikas Žustautas.

Pasaulio čempionu tapo baltarusis Arciomas Kozyras (39,81 sek.). Antrąją vietą užėmė rusas Ivanas Štylis (+0,16 sek.).

24-erių metų H. Žustautas nugalėtojui pralaimėjo 0,233 sek.

Lietuvis paskutiniuose metruose buvo išsiveržęs į priekį, bet kiek per anksti ėmė finišuoti ir jį aplenkė du varžovai.

Finale varžėsi devyni kanojininkai.

Medalius pavyko laimėti ir dar dviems Lietuvos atstovams Ričardui Nekriošiui ir Andrejui Olijnikui. Jie iškovojo bronzos medalius vyrų dviviečių baidarių 500 m distancijos varžybose.

Aukso medalius iškovojo rusai Artiomas Kuzachmetovas ir Vladislavas Blintcovas. Jie finale finišavo per 1 min. 30,666 sek. Sidabro apdovanojimus pelnė serbai Stefanas Vekičius bei Vladimiras Torubanovas (+0,287 sek.).

31-erių metų R. Nekriošius ir 30-metis A. Olijnikas nugalėtojams pralaimėjo 0,783 sek.).

Finale varžėsi devynios įgulos.

Tai yra pirmieji Lietuvos delegacijos medaliai šiame čempionate ir pirmieji po ketverių metų pertraukos.

Paskutinį kartą iš pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato medalį buvo parvežęs kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, 2014 metais laimėjęs bronzą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)