Lietuvos įgula – D. Karalienė ir Dovilė Rimkutė – finale finišo liniją kirto antros (6 min. 50,34 sek.) ir iškovojo sidabro medalius. Greitesnės buvo tik Rumunijos irkluotojos Ancuta Bodnar ir Simona Radis (6 min. 46,94 sek.). Bronzą iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų irkluotojos.

„Norėjome kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes ir medalio“, – net nebandė slėpti pasaulio vicečempionės.

D. Rimkutė atvira – jau su komandos drauge iškovojusi olimpinį kelialapį jautėsi tarsi laimėjusi čempionatą.

„Labai jaudinausi pusfinalyje, labai norėjome patekti į finalą. Visas jaudulys tame pusfinalyje ir liko. Finale norėjosi pasirodyti kuo geriau. Man labai patiko... Nesulaikau ašarų. Esame ypatingai dėkingos treneriui Virgaudui Leknickui. Nėra žodžių, kuriais galėčiau išreikšti, kokia dėkinga jam esu“, – emocijoms pasidavė D. Rimkutė.

„Jis ir pabarti moka, ir sutaikyti mus... Jis atlaiko visas mūsų emocijas. Žinome, kad jam yra sunku matyti, kaip sunku mums, – sakė D. Karalienė. – Norisi padėkoti visai moterų komandai, kuri palaikė „lygį“ treniruotėse. Esame dėkingos treneriui Mykolui Masilioniui, visiems, kurie buvo kartu“.

Olimpinius kelialapius Belgrade taip pat iškovojo moterų pavienės dvivietės įgula Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė, vienvietes irklavę Viktorija Senkutė ir Dovydas Nemeravičius.

K. Kralikaitė ir I. Adomavičiūtė pasaulio čempionato B finale užėmė ketvirtą vietą (7 min. 17,33 sek.). Galutinė įgulos pozicija pasaulio čempionate – 10 vieta. D. Nemeravičius vienviečių B finale finišo liniją po įspūdingo spurto kirto 3-ias (6 min. 52,61 sek.).Galutinė pozicija pirmenybėse – 9 vieta.

Viktorija Senkutė moterų vienviečių A finale buvo šešta (7 min. 35,20 sek.)

Pavienę dvivietę irklavę broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai laimėjo pasaulio čempionato C finalą. Galutinė įgulos pozicija – 13 vieta.

Vyrų porinė dvivietė – Žygimantas Gališanskis ir Povilas Stankūnas – C finale buvo treti (6 min. 22,08 sek.). Galutinė pozicija – 15 vieta. Vyrų porinė keturvietė – Armandas Kelmelis, Povilas Juškevičius, Dominykas Jančionis ir Giedrius Bieliauskas – C finale finišo liniją kirto trečia (5 min. 55,42 sek.). Galutinė įgulos pozicija pirmenybėse – 15 vieta.

„Labai džiaugiamės mūsų komandos pasirodymu, – po paskutinių finalų sakė Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Mindaugas Griškonis. – Pavyko iškovoti net keturis olimpinius kelialapius, pasipuošti sidabro medaliais. Esame puikiose pozicijose, mūsų kaimynai lenkai tenkinosi tik vienu kelialapiu, latviai ir estai liko be nieko. Džiaugiamės rezultatais ir tikimės, kad kitais metais per papildomą atranką pavyks iškovoti dar porą kelialapių“.