144 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Algirdas Bartkevičius (V19 grupė) iškovojo aukso medalį, o Gintaras Dapkus (V40 grupė) - bronzos medalį. Aušra Bartkevičienė nugalėjo M35 grupėje, Vita Daudaravičienė užėmė 10 vietą, o komandų įskaitoje V. Daudaravičienė ir A. Bartkevičienė 144 MHz klasikinės sportinės radijo pelengacijos rungtyje iškovojo sidabro medalius.

3,5 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Remigijus Masilionis iškovojo aukso medalį, G. Dapkus užėmė 5 vietą V40 grupėje, o komandų įskaitoje jie buvo nepralenkiami ir pelnė aukso medalius V40 grupėje.

A. Bartkevičius V19 grupėje užėmė 8 vietą. Toje pat rungtyje, M35 grupėje, V. Daudaravičienė iškovojo aukso medalį, o komandų įskaitoje V. Daudaravičienė ir A. Bartkevičiene taip pat buvo pirmos.

3,5 MHz sprinto rungtyje R. Masilionis (V40 grupė) iškovojo bronzos medalį.

Foksoringo rungtyje A. Bartkevičius (V19) ir R. Masilionis (V40) iškovojo aukso medalius.