Moterų lenktynėse Ingrida Ardišauskaitė 7,5 km klasikiniu būdu ir 7,5 km laisvu stiliumi distanciją įveikė per 46 minutes 32,5 sekundės ir užėmė 64-ą vietą tarp 70 finišavusių slidininkių. Dar dvi atletės nebaigė lenktynių, o dar keturios buvo priverstos pasitraukti, kai jas ratu pavijo lyderės.

Antrą aukso medalį šiame čempionate ir aštuntąjį karjeroje iškovojo norvegė Marit Bjoergen. Ji sugaišo 39 minutes 4,4 sekundės ir finiše vos 3,4 sekundės aplenkė tėvynainę Theresę Johaug.

Bronzos medalis atiteko dar vienai Norvegijos slidininkei Heidi Weng, kuri nuo čempionės atsiliko 14,9 sekundės.

Vyrams reikėjo įveikti 15 km klasikiniu būdu ir 15 km laisvu stiliumi.

Pirmą aukso medalį pasaulio čempionatuose iškovojo šveicaras Dario Cologna. Jis trasoje sugaišo 1 valandą 13 minčių 9,3 sekundės ir tik finišo tiesiojoje aplenkė prizininkais tapusius norvegus Martiną Johnsrudą Sundby (atsiliko 1,8 sek.) bei Sjurą Roethe'ą (ats. 2,0 sek.).

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderis norvegas Petteris Northugas nugalėtojui pralaimėjo 5,2 sekundės ir liko ketvirtas.

70-ą vietą tarp 72-jų finišavusiųjų užėmė Vytautas Strolia - 1 val. 22 min. 22,2 sek.

Lukas Janeliūnas buvo tarp 14-os slidininkų, kuriuos lyderiai aplenkė ratu, dar trys atletai nebaigė nuotolio, o keturi - buvo diskvalifikuoti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)