Sidabro ir bronzos apdovanojimai atiteko norvegams Andersui Auklandui ir Oddui-Bjoernui Hjelmesetui:

3. Odd-Bjoern Hjelmeset 1,4
4. Andrus Veerpalu (Estija) 5,0
5. Mathias Fredriksson (Švedija) 8,2
6. Kristen Skjeldal (Norvegija) 8,5

Šiaurės dvikovės - šuolių nuo tramplino ir slidinėjimo - sprinto rungtį sekmadienį laimėjo vokietis Ronny Ackermannas, čempionate pelnęs jau antrą aukso medalį.

Po šuolio nuo tramplino buvęs antras, 7,5 km slidinėjimo distancijoje Vokietijos sportininkas finišavo pirmas, aplenkęs norvegus Magnusą Moaną ir Kristianą Hammerį (skliaustuose - sportininko vieta šuoliuose nuo tramplino):

1. Ronny Ackermann 20:15,6 sek (2)
2. Magnus Moan atsiliko 11,1 (5)
3. Kristian Hammer 37,7 (13)
4. Bjoern Kircheisen (Vokietija) 43,0 (16)
5. Michael Gruber (Austrija) 49,0 (6)
6. Anssi Koivuranta (Suomija) 57,8 (1)

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Vokietijoje norvegai jau iškovojo 19 medalių - 7 aukso, 5 sidabro bei 7 bronzos.

Antrąją vietą su septyniais apdovanojimais (2,5,0) užėmė vokiečiai, treti su tiek pat apdovanojimų - 2,2,3 - liko rusai: