Penktadienį kvalifikacinėje A grupėje startavęs J. Kinderis surinko 4640 taškų ir užėmė ketvirtą vietą bei vos 4 taškais atsiliko nuo nugalėtojo prancūzo Jeano Maxence'o Berrou.

J. Kinderis fechtavimosi rungtyje surinko 952 taškus ir buvo trečias, plaukime su 1284 taškais liko tryliktas, o kroso bei šaudymo dvikovėje su 2404 taškais tenkinosi trylikta pozicija.

E. Krungolcas su 4584 taškais B grupėje tenkinosi dešimta pozicija. Jis buvo penkioliktas fechtavimosi (832 tšk.) rungtyje, liko šešioliktas plaukimo (1272 tšk.) varžybose ir užėmė trečią vietą vietą kroso ir šaudymo rungties dvikovėje (2480 tšk.).

Vos 20 taškų iki finalo pritrūko 26-erių metų Tomui Makarovui, kuris su 4548 taškais liko tryliktas kvalifikacinėje B grupėje. Jis buvo antras fechtavimosi takelyje (1000 tšk.), užėmė 15 vietą plaukimo varžybose (1276), tačiau liko tik 24-as kroso ir šaudymo rungties dvikovėje (2272 tšk.).

Ketvirtas Lietuvos atstovas 23-ejų metų Paulius Aleksandravičius su 4388 taškais liko tik 22-as tarp 35-ių A grupės dalyvių. Jis buto tik 29-as fechtavimosi rungtyje, užėmė tik 27-ą vietą plaukimo (1196 tšk.) varžybose ir užėmė penktą vietą kroso ir šaudymo dvikovėje (2480 taškų).

Iš viso vyrų atrankos varžybose startavo 106 sportininkai.

Šeštadienį moterų varžybų finale startuos praėjusių pirmenybių bronzos medalininkė 28-erių metų Laura Asadauskaitė ir devyniolikmetė Gintarė Venčkauskaitė.