Geriau sekėsi moterų grupėje startavusiai Gabrielei Keinaitei, kuri nuo nugalėjusios švedės Josefine Engstrom atsiliko 22 minutėmis ir užėmė 25 vietą.

Moterų grupėje startavo 36 dalyvės, turėjusios įveikti 14,1 kilometro su 18 kontrolinių punktų trasą.

1. Josefine Engstrom (Švedija) 1 val. 12 min. 00 sek.
2. Mira Kaskinen (Suomija) atsiliko 36 sek.
3. Ksenia Tretjakova (Rusija) 2:04
4. Julia Tarasenko (Rusija) 2:16
5. Tatjana Oborina (Rusija) 2:36
...
25. Gabrielė Keinaitė (Lietuva) 22:00

Vyrų grupėje šįkart startavo tik Nerijus Šulčys, užėmęs 29 vietą. Čempionu tapusiam norvegui Larsui Moholtui lietuvis pralaimėjo 20 minučių ir 32 sekundes.

Iš viso vyrų grupėje startavo 55 dalyviai, kurie įveikė 20,8 kilometro su 28 kontroliniais punktais trasą.

29. Nerijus Šulčys (Lietuva) 20:32

Jaunimo merginų grupėje (35 dalyvės varžėsi 10,6 km trasoje su 15 kontrolinių punktų) Jogvilė Sušinskaitė užėmė 21 vietą, Viktorija Michnovič liko 32-a, o Vaiva Laurutytė buvo diskvalifikuota.

32. Viktorija Michnovič (Lietuva) 23:58

Vaikinų jaunimo grupėje (41 dalyvis įveikė 14 km trasą su 19 kontrolinių punktų) Daumantas Jurgis Petrovas finišavo 22-as, Aidas Žigilėjus – 27, o Nojus Kalvaitis tenkinosi 36 vieta.

36. Nojus Kalvaitis (Lietuva) 36:55

Ten pat vykstančiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionato merginų grupėje Karolina Sakalauskaitė užėmė 29 vietą, o Miglė Sušinskaitė – 31 vietą. Merginų jaunimo grupėje startavo 38 dalyvės, turėjusios įveikti 7,3 km trasą su 12 kontrolinių punktų.

31. Miglė Sušinskaitė (Lietuva) 18:28

Vaikinų jaunimo grupėje, kurioje 38 dalyviai turėjo įveikti 10,3 km trasą su 14 kontrolinių punktų, Rokas Vaitkus užėmė 16-ą vietą, o Ignas Ambrazas finišavo 18-tas.

1. Henning Sjokvist (Švedija) 48:49