Principinių varžovų akistatoje F grupėje taip pat prireikė baudinių serijos. Tik po jos be pralaimėjimų žengiantys Kanados ledo ritulininkai 4:3 įveikė JAV rinktinę.

Kanadiečiai šiame mače dukart vijosi varžovus, o lemiamą bulitą jiems realizavo Jordanas Eberle.

Penktadienio vakarą vyko dar du mačai, tačiau juose tokios intrigos nebuvo. E grupėje čempionės titulą ginanti ir be kluptelėjimų žengianti Čekija 3:2 nugalėjo Slovakiją, kuri santykį iki minimumo sušvelnino tik mačo pabaigoje, o F grupėje švedai nesunkiai 4:0 sutriuškino prancūzus.

Čekija po pergalės užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Statistika

E grupė

Vokietija – Suomija 4:5 po pratęsimo ir baudinių (1:1, 3:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Vokietija: Andre Rankel (14:45 min.), Felix Schutz (26:28), Kai Hospelt (27:32), Patrick Reimer (39:03).

Suomija: Tuomo Ruttu (0:13 ir 54:12), Janne Pesonen (31:39), Jarkko Immonen (38:07).

Čekija – Slovakija 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

Čekija: Marek Zidlicky (17:48), Martin Havlat (41:06), Patrik Eliaš (44:28).

Slovakija: Ladislav Nagy (22:54), Tomaš Surovy (57:28).

E grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pergalės po pratęsimų, pralaimėjimai po pratęsimų, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)