Triumfavusi ir didžiausiojo slalomo rungtyje bei sidabrą pelniusi greitajame nusileidime, Austrijos kalnų slidininkė dviem nusileidimais trasą įveikė per 2 minutes 19,6 sekundės.

1,40 sekundės nugalėtojai pralaimėjo sidabro medalininke tapusi vokietė Viktoria Rebensburg, o bronza tenkinosi švedė Jessica Lindell-Vikarby, kurią nuo nugalėtojos skyrė 1,49 sekundės.

Dviejų aukso medalių (greitasis nusileidimas ir dvikovė) čempionate JAV savininkė bei dukart Sočio olimpinė čempionė slovėnė Tina Maze didžiojo slalomo rungtyje liko penkta, o pirmenybių šeimininkų favoritė Mikaela Shiffrin finišavo aštunta.

1. Anna Fenninger (Austrija) 2 min. 19,16 sek. (1:08,98 + 1:10,18)
2. Viktoria Rebensburg (Vokietija) 2:20,56 (1:10,68 + 1:09,88)
3. Jessica Lindell-Vikarby (Švedija) 2:20,65 (1:09,88 + 1:10,77)
4. Tina Weirather (Lichtenšteinas) 2:20,71 (1:10,33 + 1:10,38)
5. Tina Maze (Slovėnija) 2:20,90 (1:10,08 + 1:10,82)
6. Michaela Kirchgasser (Austrija) 2:20,91 (1:09,79 + 1:11,12)
7. Kathrin Zettel (Austrija) 2:21,31 (1:10,70 + 1:10,61)
8. Mikaela Shiffrin (JAV) 2:21,63 (1:10,70 + 1:10,93)
9. Maria Pietilae-Holmner (Švedija) 2:21,84 (1:10,63 + 1:11,21)
10. Sara Hector (Švedija) 2:21,96 (1:10,67 + 1:11,29).

Iš viso šiame pasaulio čempionate Austrijos kalnų slidininkai jau susižėrė aštuonis medalius – 5 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.