Pasaulio čempionu sprinto varžybose tapo norvegas Evenas Slettenas, aplenkęs tėvynainį Peterį Northugą ir bronzą iškovojusį švedą Emį Joenssoną.

Merginų varžybose lietuvaitės Auksė Dervinytė ir Natalija Kočergina liko paskutinėmis - atitinkamai 67-oje ir 68-oje pozicijose.

Ir čia pirmąsias dvi vietas užėmė norvegės Kari Vikhagen Gjeitnes ir Astrid Jacobsen, finale aplenkusios Švedijos slidininkę Idą Ingemarsdotter.

Antradienį vykusiose persekiojimo lenktynėse geriausiai sekėsi Aleksejui Novoselskiui, kuris vaikinų 10 km klasikiniu būdu plius 10 km laisvu stiliumi distancijoje nugalėtojui norvegui Petteriui Northedui (52 min. 4,7 sek.) pralaimėjo 4 min. 29,4 sek. ir užėmė 53-ą vietą.

Mantas Strolia nuo čempiono atsiliko 8 min. 3,2 sek. ir liko 74-as tarp 77-ių finišavusių (startavo 80) slidininkų.

Sidabras šioje rungtyje atiteko suomiui Toniui Naervaeinenui (52:06,3), bronza - rusui Michailui Devetjarovui (52:10,5).

Lietuvos merginos Natalija Kočergina ir Auksė Dervinskytė 5 km klasikiniu plius 5 km laisvu stiliumi distancijoje užėmė atitinkamai 63-ą ir 64-ą vietas tarp 67-ių finišavusių (startavo 68-os) sportininkių.

N.Kočergina nugalėtoja tapusiai norvegei Mertei Elden (29:24,9) pralaimėjo 5 min. 45,4 sek., o A.Dervinskytė - 5 min. 59,2 sek.

Sidabro medalį merginų varžybose iškovojo rusė Olga Tiagaj (29:29,4), bronzos - kita norvegė Betty-Ann Nielsen (29:43,9).