Geriausias Lietuvos sportininkės rezultatas Sočio olimpiadoje - šešiolikta vieta 1500 nuotolyje.

Sekmadienį 1000 m rungties atrankoje A. Sereikaitė aštuntame čiuožime sugaišo 1 minutę 34,554 sekundės ir, nusileidusi tik būsimai planetos čempionei korėjietei Suk Hee Shim (1:34,164) užėmė antrą vietą bei pateko į ketvirtfinalį, kur antrame čiuožime užtruko 1 minutę 50,367 sekundės bei liko trečia ir buvo priversta pasitraukti iš varžybų.

Čempione tapusi Suk Hee Shim (1:30,488) finale aplenkė prizininkėmis tapusias tėvynainę Seung-Hi Park (1:30,597) bei kanadietę Valerie Maltais (1:30,690).

Bendroje čempionato įskaitoje A. Sereikaitė surinko 46 baudos taškus ir užėmė penkioliktą vietą tarp 39-ių dalyvių.