Šeštadienį Lietuvos pora laisvoje programoje surinko 119,97 balo. Penktadienį sportininkai atliko trumpąją programą – Lietuvos pora surinko 80,99 balo ir po pirmos dienos taip pat užėmė 6-ąją vietą.

Visas lietuvių taškų kraitis – 200,96. Prieš metus A. Reed ir S. Ambrulevičius pasaulio pirmenybėse užėmė 7-ą vietą ir iki šiol tai buvo geriausias poros pasiekimas.

Jiems tai – jau septintas pasaulio čempionatas. Primename, kad vasarį Kaune pora iškovojo Europos pirmenybių bronzą.

6-a vieta – aukščiausias Lietuvos pasiekimas pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate nuo 2006 m., kai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko liko ketvirti.

Pasaulio čempionais tapo JAV čiuožėjų pora Madison Chock ir Evanas Batesas (222,20 balo), sidabras atiteko Kanados sportininkams Piper Gilles ir Paului Poirier (219,68), bronza – Italijos atstovams Charlene Guignard ir Marco Fabbri (216,52).

Čempionate varžėsi ir Paulina Ramanauskaitė su Deividu Kizala, kurie už trumpąją programą gavo 58,52 balo ir liko 31-i tarp 36 dalyvių.