33-ią min. danus į priekį išvedė Fransas Nielsenas, bet jau po minutės rezultatą išlygino Sebastianas Aho. 38-ą min. Danijos komandai įvartį pelnė Oliveris Bjorkstrandas.

56-ą min. svarstykles dar kartą išlygino Mikaelis Granlundas, bet priešpaskutinę rungtynių minutę Nichlasas Hardtas padovanojo Danijos gražią pergalę.

Su 9 taškais suomiai lieka B grupės lyderiais, o Danija su 5 taškais bent laikinai pakilo į ketvirtą poziciją.

A grupėje čempionės titulą ginanti Švedijos rinktinė 7:0 (2:0, 3:0, 2:0) sutriuškino Austrijos komandą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę, kurioje kitais metais debiutuos lietuviai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.