Be to, latviai dar gali pakovoti ir dėl bilieto į šių metų turnyro ketvirtfinalį - tiesa, tam jiems paskutiniame ture reikės laimėti prieš Suomiją ir tikėtis slovakų nesėkmės dvikovoje su JAV atstovais.

Latviams po įvartį pelnė Martinas Cipulis (14:52 min., daugumoje), Janis Spruktas (25:07 min.) ir Lauris Daržinis (56:24 min.). Prancūzų gretose vienintelį kartą pasižymėjo Julienas Desrosiers (43:27 min. daugumoje).

H grupė, Helsinkis

Latvija - Prancūzija 3:1 (1:0, 1:0, 1:1). Smūgiai į vartus - 26:30.

Rusija - Austrija 8:4 (3:3, 3:1, 2:0). Smūgiai į vartus - 18:36.

S grupė, Stokholmas

Danija - Baltarusija 3:2 (2:0, 1:2, 0:0). Smūgiai į vartus - 33:19.

Kanada - Slovėnija 4:3 (0:2, 2:1, 1:0; 1:0) Smūgiai į vartus - 39:20.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Austrija7110518:295

S grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):