Pirmauja 25-erių britė Jessica Ennis (4078 tšk.), kuri mūsiškę lenkia 270 taškų.

Antra rikiuojasi 23-ejų rusė Tatjana Černova (3927 tšk.), trečią vietą užima dvi rungtis laimėjusi 30-metė amerikietė Hyleas Fountain (3887 tšk.).

Pirmoje rungtyje – 100 metrų barjeriniame bėgime – A. Skujytė distanciją įveikė per 13,96 sekundės, pasiekdama asmeninį rekordą, bet tarp 28 varžybas pradėjusių sportininkių užėmė tik 24-ą vietą (984 tšk.).

Rungtį laimėjo geriausią sezono rezultatą užfiksavusi H. Fountain (12,93 sek., 1135 tšk.), antra buvo J. Ennis (12,94 sek, 1133 tšk.), trečia – kanadietė Jessica Zelinka (13,01 sek., 1123 tšk.).

A. Skujytė kiek atsigriebė antroje – šuolių į aukštį – rungtyje, kurioje užėmė antrąją vietą. Lietuvės rezultatas – 1,86 m ir 1054 taškai.

Mūsiškę pralenkė tik varžybų lyderė H. Fountain, peršokusi 1,89 metro aukštyje pakabintą kartelę (1093 tšk.) ir pasiekusi dar vieną sezono rekordą. Trečia buvo J. Ennis (1,86 m ir 1054 tšk.).

Trečioje – rutulio stūmimo rungtyje – Lietuvos sportininkė gerokai pranoko visas varžoves ir užėmė pirmąją vietą. Jau pirmuoju bandymu A. Skujytė rutulį nustūmė 16,71 metro ir „uždirbo“ 976 taškus.

Antruoju mėginimu lietuvė užfiksavo 16,33 m rezultatą, trečiuoju – 16,34 m.

Antrą vietą rungtyje užėmė sezono rekordą pasiekusi ukrainietė Natalija Dobrynska (16,14 m ir 937 tšk.), trečią – taip pat toliausiai rutulį šį sezoną stūmusi vokietė Julia Machtig (15,24 m ir 877 tšk.).

A. Skujytei bendroje įskaitoje teko nusileisti žemiau po ketvirtosios – 200 metrų bėgimo – rungties. Joje Lietuvos sportininkė distanciją įveikė per 26,04 sek. ir liko priešpaskutinė, 25-a (794 tšk.).

Greičiausiai bėgo varžybų lyderė J. Ennis – 23,27 sek. ir 1052 taškai. Antrą vietą užėmė asmeninį rekordą pasiekusi T. Černova (23,50 sek. ir 1029 taškai), trečia buvo lenkė Karolina Tyminska (23,87 sek. ir 993 taškai).

Antradienį septynkovininkės varžysis šuoliuose į tolį, ieties metime bei 800 metrų bėgime.

Lyderės po 4 rungčių: (vieta, sportininkė, šalis, taškai)