Po dvejų metų pertraukos pasaulio čempionato auksą iškovojęs suomių jaunimas finale po atkaklios kovos triumfavo 3:2.

Suomiai mušė pirmuosius du įvarčius, bet antrajame kėlinyje amerikiečiai per dvi minutes rezultatą išlygino.

Lemiamas įvartis į JAV rinktinės vartus krito priešpaskutinę mačo minutę, kai tiksliai smūgiavo Kaapo Kakko.

Mačo baigtį nulėmusiam septyniolikmečiui šių metų NHL naujokų biržoje yra prognozuojamas pirmasis šaukimas.

Suomiai finalo rungtynėse pasiekė saldų revanšą už grupės etape amerikiečiams patirtą nesėkmę 1:4.

Bronzos medaliais pasipuošė pusfinalyje prieš JAV jaunimą kritę rusai, kurie mažajame finale 5:2 nugalėjo Šveicarijos ledo ritulininkus.