Ji laimėjo 50 m laisvu stiliumi (28,31 sek.), 100 m laisvu stiliumi (1.02,37 min.), 100 m krūtine (1.16,50 min.), 200 m kompleksinio plaukimo (2.33,65 min.) ir kartu su Kauno I-a komanda - 4x100 m laisvu stiliumi estafetės rungtis.

Kaunietis Paulius Martinkėnas pagerino 34 metų senumo Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordą. Jis 200 m peteliške įveikė per 2.18,79 min. P. Martinkėnas taip pat laimėjo 200 m plaukimo nugara nuotolį (2.11,51 min.) ir kartu su Kauno pirma komanda estafetę 4 x 100 m laisvu stiliumi. Pažymėtina, kad A. Šelekaitę ir P. Martinkėną treniruoja pirmas Rūtos Meilutytės treneris Giedrius Martinionis.

Po dvi pergales taip pat iškovojo vilnietis Mikas Pladis, laimėjęs 100 m laisvu stiliumi (55,21 sek.) bei 400 m kompleksinio plaukimo (4.27,00 min.) nuotolius bei panevėžietis Martynas Lauruška, nugalėjęs 200 m kompleksinio plaukimo (2.17,15 min.) ir 50 m laisvu stiliumi (25,28 sek.) rungtyse.

Merginų grupėje dvi pergales iškovojo alytiškė Ieva Jacevičiūtė, nugalėjusi 400 m kompleksinio plaukimo (5.25,39 min.) bei 200 m peteliške (2.40,27 min.) rungtyse.

Po pirmos varžybų dienos komandų įskaitoje pirmauja Kauno pirma ekipa (1640 taškų.), antroje vietoje žengia Vilniaus pirma komanda (1438), o trečioje – Kauno antra komanda (1174).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)