Trečiąjį „Bigbank plento taurės 2014“ etapą sudarė 6 ratų (51 km) dviratininkų mėgėjų važiavimas bei pagrindinės 12 ratų (102 km) vicemero taurės lenktynės.

Profesionalų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Paulius Šiškevičius iš Vilniaus, atstovaujantis komandai „Top Team–Dviratis Tau“. Jis 12 ratų įveikė per 02:38:44 val. Antroji vieta atiteko Edgarui Kovaliovui (Latvijos komanda „Rietumu Delfin“), nuo nugalėtojo atsilikusiam vos puse sekundės ir trasą įveikusiam per 02:38:45 val. Trečiąją vietą užėmė Martynas Maniušis (komanda „Cibeal“), 102 km. numynęs per 02:38:58 val.

Tarp profesionalių moterų geriausiai pasirodė Vilija Sereikaitė iš Panevėžio, atstovaujanti komandai „El-EKO-SPORT“. Ji trasą įveikė per 02:44:48 val. Nuo jos nedaug atsiliko tos pačios komandos atstovė Aušrinė Trebaitė (laikas – 02:44:55 val.). Trečiąją vietą tarp moterų užėmė Eglė Zablockytė, priklausanti tai pačiai komandai iš Panevėžio, kuri 102 km. įveikė per 02:41:29 val.

Dviratininkų mėgėjų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Artur Lajevskij iš Vilniaus, atstovaujančiam „FOCUS Vilnius/SM Sietynas” komandą. Jis 6 ratus įveikė per 01:23:45 val. Antroje vietoje liko Rojus Adomaitis iš Klaipėdos (komanda „Viesulo SC“), nuo nugalėtojo atsilikęs 0,1 sekundės dalimi. Trečią vietą užėmė Arvydas Birenis (dviračių sporto klubas „Pajūris” – „Viesulo” sporto centras), nuo pirmosios vietos nugalėtojo atsilikęs vos 0,3 sekundės dalimi.

Tarp mėgėjų moterų pirmąją vietą laimėjo Karolina Graželiūnaitė iš Panevėžio komandos KKSC - DSK „Fortūna“. Ji 51 km. įveikė per 01:32:06 val. Antroji vieta atiteko „Fokus Vilnius, Sietyno SM“ komandos atstovei Militai Putiatinai, 6 ratus nuvažiavusiai per 01:32:09 val., o trečioji – Ievai Venckutei iš tos pačios komandos, trasą įveikusiai per 01:32:24 val.

Šiuo metu jau galima registruotis į ketvirtą varžybų etapą, kuris vyks liepos 27 d.Šiauliuose. Registracija vykdoma internetu (www.dviraciusportas.lt) arba renginio vietoje.

„Bigbank plento taurė 2014“ yra vienintelės plento dviračių varžybos, vykstančios visos šalies mastu. Šiemet šeši varžybų etapai numatyti Birštone (04 27), Kaune (05 11), Vilniuje (06 01), Šiauliuose (07 27), Kačerginėje (08 10) ir Vilniuje (09 13).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)