Rokiškio klubo pergalių serijos paslaptis paprasta – šiais metais visas rungtynes klubas žaidė savojoje aikštelėje po atviru dangumi.

Dukart 4:1 įveikę Vilniaus „Hockey Punks“, tokiu pat, trijų įvarčių skirtumu įveikė ir „Tigrus“.

„Rokiškis“ jau pirmojo kėlinio pasijuto padėties šeimininkais. Simas Sakaitis (00:55, 10:10) ir Paulius Kareckas (11:30) trimis įvarčiais sukrovė saugų pranašumą.

Kauniečiams atrodė kitaip. Per 10 antro kėlinio minučių Jonas Viknius (22:49, 24:16) ir Erminas Gutauskas (31:31) išlygino rezultatą ir kova prasidėjo iš naujo.

Tačiau savų sirgalių aistringai palaikomi rokiškėnai rado jėgų antrajam spurtui.

Saulius Limontas dar antrame kėlinyje grąžino persvarą „Rokiškiui“ (37:20).

Trečiojo pradžioje Dmitrijus Gnitko (41:16) padidino skirtumą iki dviejų įvarčių, o trečiąjį savo įvartį daugumoje pelnęs S. Sakaitis (51:00) sugrąžino trijų įvarčių persvarą ir šeimininkai šventė trečią pergalę iš eilės.

„Rokiškis“ sekmadienį 13 val. dar kartą savojoje arenoje po atviru dangumi susitiks su kauniečiais ir turi galimybė pakilti į trečią vietą, tą pačią, kurioje finišavo pernai.

Šioje dvikovoje šeimininkai į varžovų vartus metė net 63 kartus, „Tigrai“ atliko 24 metimus.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):