Kėdainių klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 3-ią min. išsiveržė į priekį. Elektrėnų komanda rezultatą kėlinio viduryje išlygino, tačiau atkaklūs kėdainiečiai iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 26 sekundėms vėl išsiveržė į priekį - 2:1.

„ESSM/Energija“ rūbinėje nutarė su varžovais nebejuokauti ir, per 13 minučių pelniusi tris įvarčius, persvėrė rezultatą savo naudai - 4:2.
LRK trečiojo kėlinio pradžioje sušvelnino skirtumą iki minimumo ir sugrąžino intrigą. Vis dėlto atimti pirmuosius Elektrėnų komandos taškus šiame čempionate nepavyko - pritrūko jėgų ir meistriškumo.

Taigi „ESSM/Energija“ iškovojo jau 11-ą pergalę iš eilės.

Reguliarųjį sezoną baigęs Kėdainių LRK gali ruoštis finalo ketvertui, kurio pusfinalyje susitiks būtent su Elektrėnų klubu.

LRK - „ESSM/Energija“ 3:4 (2:1, 0:3, 1:0).

LRK: V. Pikčius 2, R. Guoga 1 įvartis.

„ESSM/Energija“: R. Aliukonis, M. Marcinkevičius, J. Steponaitis, A. Bendžius po 1 įvartį.

6.Vilniaus VNA12101946:917

Baltarusijos atvirajame jaunimo ledo ritulio čempionate tęsia savo pasirodymą Vilniaus „Geležinis vilkas“ komanda, kuri pirmą kartą yra patekusi tarp šešių stipriausių šio čempionato komandų. Šį sekmadienį ir pirmadienį mūsiškiai namuose du kartus priėmė giliausias ledo ritulio tradicijas turinčios Novopolocko ledo ritulio mokyklos „Chimik“ komandą. Rezultatais 8:3 (2:0; 3:3; 3:0) ir 6:1 (1:0; 3:1; 2:0) triumfavo Baltarusijos atstovai.

Abejose rungtynėse vyko kieta ir bekompromisė kova, mūsiškiai nuolat stengėsi spausti varžovus ir susikūrė nemažai progų įmušti, tačiau tiesiog fantastiškai baltarusiu vartus saugojo jų vartininkas A. Kaldibajevas. Be to, varžovai ir puolime buvo kur kas tikslesni ir geriau išnaudojo susidariusias progas.

Šių pralaimėjimų nedramatizuojantis „Geležinio vilko“ treneris Andrejus Jadkauskas gyrė savo žaidėjus: „Nepaisant rezultatų, mūsiškiai, būdami gerokai jaunesni, dar kartą kartą parodė charakterį ir kovėsi su baltarusiais kaip lygūs su lygiais, o vyresni bei fiziškai stipresni varžovai išnaudojo savo progas ir atitrūko“.

Primename, kad vilniečiams atstovauja patys pajėgiausi šalies 15-mečiai, 16-mečiai ir 17-mečiai jaunuoliai, žaidžiantys Lietuvoje. Ši komanda, be kelių užsienyje žaidžiančių lietuvių, yra Lietuvos U-18 rinktinės pagrindas. Komandą treniruoja Lietuvos U-20 ir U-18 vyr. treneris A. Jadkauskas.

Pirmojoje dvikovoje įvarčius pelnė D. Nomanovas, D. Četvertakas, U. Čižas.

Antrojoje dvikovoje, po D. Nomanovo perdavimo, vienintelį įvartį įmušė U. Čižas.

Kitos Vilniaus „Geležinis vilkas“ komandos rungtynės įvyks kovo 11 ir 12 dienomis Pramogų arenoje, Vilniuje. Šį kartą į sostinę atvyks kitos Baltarusijos elitinės ledo ritulio mokyklos atstovai iš Gomelio – „Junior“ komanda.