Trečią pergalę iš eilės iškovoję kėdainiečiai dvikovoje didesnių problemų neturėjo. Jau pirmajame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą LRK žaidėjai vėliau ilgai nepelnė įvarčių,

Tik trečiame kėlinyje įvarčius pavyko pelnyti vilniečiams, kurie blykstelėjo sušvelnindami rezultatą iki 2:5, tačiau per paskutines 10 minučių praleido dar tris įvarčius ir aikštelę paliko nuleidę galvas.

Kėdainių LRK ekipa dar labiau paaštrino kovą dėl vietos finalo ketverte, kuris įvyks kovo 25–26 dienomis Šiauliuose.

VNA – LRK 2:8 (0:4, 0:0, 2:4).

VNA: U. Čižas, L. Baltrušaitis po 1 įvartį.

LRK: R. Guoga 4, M. Černiauskas 2, J. Čiugajus, E. Gutauskas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „ESSM/Energija“7700055:1421
2.Elektrėnų ESC10600453:4818
3.Rygos „Cetra“11511442:3818
4.Kėdainių LRK12421553:5417
5.Kaliningrado „Delovaja rus“10311560:6412
6.Vilniaus VNA10101814:443

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.