Ik šios dvikovos jauna VNA ekipa savo sąskaitoje turėjo vienintelę pergalę per vienuolika rungtynių, bet pirmajame kėlinyje pribloškė varžovus savo tempu ir pirmavo 3:1.

Visgi LRK ledo ritulininkai antrame kėlinyje prisiminė, kaip žaidžiamas ledo ritulys, ir rezultatą išlygino.

Įtemptame trečiame kėlinuke vieninteliai pasižymėjo vilniečiai, kurie po Sauliaus Limonto įvarčio laimėjo 5:4.

Vilniečiai ir toliau lieka aukščiausio diviziono autsaideriais, o LRK kaunasi dėl vietos finalo ketverte.

LRK – VNA 4:5 (1:3, 3:1, 0:1).

LRK: T. Fediakinas, M. Černiauskas, K. Šveikauskas, V. Rudzinskas po 1 įvartį.

VNA: D. Četvertakas, U. Čižas, K. Kirilovas, R. Bazys, S. Limontas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „ESSM/Energija“9900070:2027
2.Rygos „Cetra“12611447:4121
3.Elektrėnų ESC12700571:6521
4.Kėdainių LRK13421657:5917
5.Kaliningrado „Delovaja rus“12311764:7412
6.Vilniaus VNA12101946:857

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.