39-ąją min. "Rangers" komandą į priekį išvedė Markusas Naslundas, 44-ąją min. rezultatą išlygino Martinas St. Louisas, o 55-ąją min. pergalingą įvartį įmušė Niujorko klubo žaidėjas Brandonas Dubinsky.

Švedijos sostinėje Stokholme "Pittsburgh Penguins" po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:2, 1:0; 1:0) įveikė "Ottawa Senators" ekipą.

Pergalingą įvartį 5-ąją pratęsimo minutę įmušė Tyleris Kennedy. Praėjus vos 40 sek. nuo susitikimo pradžios T. Kennedy įmušė pirmąjį savo komandos įvartį (1:0).

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Jevgenijus Malkinas (24 min.) ir Robas Scuderi (44).

"Senators" ekipai įvarčius pelnė Sheanas Donovanas (10), Dany Heatley (33) ir Jasonas Spezza (38).

NHL sezonas penktą kartą prasidėjo už Šiaurės Amerikos ribų. Pernai pirmosios sezono rungtynės taip pat buvo žaidžiamos Europoje, o 1997, 1998 ir 2000 metais sezonas startavo Japonijoje.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.