Ketvirtadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (0:2, 3:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Stenlio taurės savininkės Bostono „Bruins“ (79 tšk.) ekipos, kuriai tai buvo 38-oji pergalė per 62 rungtynes, pranašumą.

33-ejų metų lietuvis per 17 žaidimo minučių (16:57) dukart metė į nugalėtojų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Įvarčius į arenos šeimininkų vartus įmušė Zachas Parise'as (26:27), Patrikas Eliašas (34:03) bei Davidas Clarksonas (37:46).

Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais, įskaitant pergalingąjį per pratęsimą, pasižymėjo Davidas Krejčis (1:13, 45:30 bei 62:59), vienu - Tyleris Seguinas (8:10).