Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per devynerias šio sezono rungtynes - įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 8 baudos minutės.

Du įvarčius Naujojo Džersio ekipai pelnė Davidas Clarksonas (19:07 ir 22:53), vieną įmušė Adamas Henrique (5 min.). Niujorkiečių, kurie patyrė penktą nesėkmę šiame dėl lokauto sutrumpinatme NHL čempionate, gretose trečiame kėlinyje pasižymėjo Chrisas Kreideris (46:28).

„Devils“ klubas, kurio vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 24 varžovų metimus iš 25, su 13 taškų penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į ketvirtą vietą.

Naujojo Džersio „Devils“ - Niujorko „Rangers“ - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1).

Vašingtono „Capitals“ - Toronto „Maple Leafs“ - 2:3 (1:2, 0:1, 1:0).

Kolambuso „Blue Jackets“ - Los Andželo „Kings“ - 2:4 (1:0, 1:3, 0:1).

Filadelfijos „Flyers“ - Tampos „Lightning“ - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Niujorko „Islanders“ - Pitsburgo „Penguins“ - 2:4 (0:1, 0:1, 2:2).

Detroito „Red Wings“ - Kalgario „Flames“ - 1:4 (0:2, 1:1, 0:1).

Otavos „Senators“ - Bafalo „Sabres“ - 4:3 (3:1, 1:1, 0:1).

St. Louiso „Blues“ - Nešvilio „Predators“ - 1:6 (0:3, 1:2, 0:1).

Vinipego „Jets“ - Floridos „Panthers“ - 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:1), po pratęsimo.

San Chosės „Sharks“ - Čikagos „Blackhawks“ - 3:5 (3:3, 0:1, 0:1).