Jis svečiuose, 21,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje, 2:6 (1:0, 0:3, 1:3) turėjo pripažinti 33-ią pergalę per 51 mačą iškovojusios bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Monrealio „Canadiens“ (69 taškai) komandos pranašumą.

Per 13 su puse žaidimo minučių (13:25) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir antrajame kėlinyje (29:50) gavo 4 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 45 šio sezono rungtynes – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 32 baudos minutės.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Mike'as Cammalleris (1:33) ir Jacobas Josefsonas (43:01).

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Tomašas Plekanecas (39:50 bei 52:04) ir Dale'as Weise'as (52:34 bei 55:18), vienu – Andrejus Markovas (31:21) ir Larsas Elleris (32:20), o po tris rezultatyvius perdavimus atliko Davidas Desharnaisas bei P.K.Subbanas.

„Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 38, o „Canadiens“ vartų sargas Carey'is Price'as – 21 varžovo metimą.