Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, tad komandos mušė bulitus. „Coyotes“ puolėjui Sh. Doanui prieš pat smūgį lūžo lazda, tačiau ritulys vistiek įskriejo į „Ducks“ vartininko Frederiko Anderseno ginamus vartus.

Priminsime, kad šeštadienį trečią nesėkmę iš eilės patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas. „Devils“ svečiuose 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti Niujorko „Rangers“ komandos pranašumą.

D. Zubrus sugrįo ant ledo po aštuonių dėl kojos traumos praleistų rungtynių. 36-erių metų lietuvis žaidė 18 su puse minutės, nė karto nemetė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)