Keturiolikmetis Charlie Linesas prasiveržė pro apsaugą ir puolė sveikinti Naujosios Zelandijos regbio rinktinės žvaigždę Sonny'į Billą Williamsą. Jaunąjį regbio gerbėją pavijo apsaugos darbuotojas ir pargriovė jį ant vejos, tačiau S. B. Williamsas užstojo jaunuolį.

Regbio žvaigždė apkabino Ch. Linesą ir palydėjo jį iki tribūnos. O prieš nueidamas užkabino berniukui ant kaklo pasaulio čempiono medalį!

„Su komandos vaikinais ėjome garbės ratą. Tuomet pribėgo tas vaikinas, o jį patiesė apsaugos darbuotojas. Man tiesiog pagailo jaunuolio. Norėjau padaryti jam šį vakarą dar labiau įsimenančiu“, - pasakojo S. B. Williamsas.

Dramatišką finalo kovą 34:17 (16:3) laimėję Naujosios Zelandijos atstovai trečią kartą istorijoje tapo stipriausiais pasaulyje. Jie tapo pirmaisiais, kuriems pavyko apginti čempionų titulą.

Kas ketverius metus vykstančiose planetos pirmenybėse šiais metais dalyvavo 20 rinktinių, suskirstytų į keturias grupes. Milžiniško sporto gerbėjų susidomėjimo sulaukusiose varžybose per 48-erias sužaistas rungtynes apsilankė pustrečio milijono žiūrovų.

Naujosios Zelandijos ir Australijos komandos pasaulio čempionato finale žaidė jau ketvirtą kartą. Zelandai čempionų trofėjų iškovojo rekordinį trečią sykį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (88)