Jau 4 min. vienas įveikęs lietuvių gynybą greitą įvartį pelnė rusas Michailas Orlovas - 0:1. po to, kai 13 min. prasižengė du „Zelenograd“ ekipos gynėjai - Maksimas Salachovas ir Vladislavas Provolnevas - „Baltica“ apgulė varžovų vartus, tačiau rusų vartininkas A. Ivanovas žaidė be klaidų.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Balticos“ gynėjo pražanga. Už pavojingą žaidimą iškelta lazda 2 min. baudą gavo Michalas Sluka. Svečiai daug atakavo, tačiau jiems nepavyko pasinaudoti žaidėjų persvara aikštėje. 28 min. esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje po Iljos Mašencovo ir Edgaro Rybakovo perdavimų įvartį pasiekė lietuvių puolėjas Kristianas Kučera (1:1). Tiesa, iškart po įvarčio už pakištą koją 2 min. baudą gavo lietuvių žaidėjas Konstantinas Isajevas. Svečiai pasinaudoja žaidėjų persvara ir po Aleksandro Nikitino perdavimo vėl persvėrė rezultatą savo naudai - tai padarė gynėjas Maksimas Salachovas (1:2). Likus 4 min. iki kėlinio pabaigos „Zelenograd“ ekipa dar labiau padidino persvarą: po Vladimiro Charkovo perdavimo įvartį pelnė gynėjas Antonas Buchancevas - 1:3.

Ir trečiajame kėlinyje varžovai iš Rusijos tempo nemažino. 44 min. po tikslių Dmitrijaus Suvorovo ir Ilja Slepuchino perdavimų ketvirtą įvartį pasiekė Antonas Buchancevas. Po įvarčio „Baltica“ surengė kelias pavojingas atakas, tačiau „Zelenograd“ vartininkas žaidžia užtikrintai. 56-ą minutę prasižengia šeimininkų žaidėjas Tomas Taurinšas.

Po antrojo susitikimo su Rusijos „Zelenograd“ ekipa Vilniaus „Baltica“ su 28 taškais lieka šeštoje turnyro lentelės vietoje, nuo artimiausio varžovo atsilikdama 6 taškais.

Artimiausios varžybos lapkričio 23 d. su varžovu iš Latvijos „Prizma Ryga“.

Rungtynių statistika:

„Baltica“ (Lietuva) - „Zelenograd“ (Rusija) – 1:4 (0:1, 1:2, 0:1).

Įvarčiai: 4 min. Michail Orlovas 0:1, 28 min. Kristian Kučera 1:1, 30 min. Maksim Salachov 1:2, 36 min. Anton Buchancev 1:3, 44 min. Anton Buchancev 1:4.

Baudos minutės - 8:10.

„Ką čia ir pasakysi. Dėl traumų teko žaisti vos su penkiais gynėjais, iš kurių dalis taip pat buvo traumuoti. Gaila, tačiau kalbant apie fizinį pasirengimą, kolkas mūsų komanda duobėje. Po kelių runtynių iš eilės jaučiamas nuovargis, nemažai žaidėjų traumuoti.

Pirmadienis – laisva diena, eisime į pirtį ir baseiną. Antradienį pagal planą viena vakarinė treniruotė. Likusias dvi dienas rimtai dirbsime, bandysime į komandą sugrąžinti traumuotus žaidėjus“, - po dvikovos sakė „Balticos“ vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)