Varžybų dalyviai galės ne tik vykdyti kvalifikacinius normatyvus į liepos 23–30 dienomis Fukuokoje (Japonija) vyksiantį pasaulio čempionatą, bet ir olimpines žaidynes, kurios kitąmet bus surengtos Paryžiuje (Prancūzija).

Po Lietuvos čempionato taip pat turėtų paaiškėti, kas atstovaus Lietuvai Europos jaunimo plaukimo čempionate, Europos jaunimo olimpiniame festivalyje bei pirmą kartą vyksiančiame Europos U23 plaukimo čempionate.

Kaune ketina startuoti iš treniruočių stovyklos Siera Nevados kalnuose Ispanijoje neseniai sugrįžusi Rūta Meilutytė, Džiugas Miškinis, Andrius Šidlauskas ir Kotryna Teterevkova. Danas Rapšys nacionalinį čempionatą praleis, nes balandžio 13–16 dienomis pasirodys tarptautinėse varžybose Stokholme (Švedija).

Praėjusiais metais Klaipėdoje iškovotus čempionų titulus gins Edvinas Česnakas, Patricija Geriksonaitė, Erikas Grigaitis, Radvilė Kerševičiūtė, Smiltė Plytnykaitė, Agnė Šeleikaitė.

Čempionate taip pat startuos savo bendraamžių rekordus sėkmingai gerinantys Tajus Juška, Mantas Kaušpėdas, Silvija Statkevičius, Kristupas Trepočka ir kiti šalies plaukikai.

Iš viso „Girstučio“ baseine varžysis beveik pusketvirto šimto plaukikų. Konkurenciją vietiniams sudarys svečiai iš Latvijos, Estijos ir Libano.

Šeši geriausi plaukikai, varžybose pasiekę aukščiausius rezultatus, susumavus trijų geriausių individualių olimpinių rungčių pasaulinio reitingo sumą, bus apdovanoti piniginiais prizais.

Per keturias dienas sportininkai išsidalys 41 medalių komplektą.

Atrankiniai plaukimai trečiadienį prasidės 11 val. (likusiomis dienomis – 10 val.), o vakarinės dalies pradžia numatyta 18 val. (ketvirtadienį ir penktadienį – 17 val., šeštadienį – 15.30 val.).

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės