Vyrų vienviečių baidarių 10 km distancijoje nugalėjo Lukas Šakalys. Panevėžio sporto gimnazijos atstovas finišavo per 43 min. 22,273 sek.

Antrąją vietą užėmė rusas Andrejus Andrejevas (+2,929 sek.), trečias liko Vidas Kupčinskas (+1.32,295).

Vienviečių kanojų varžybose nugalėjo Mindaugas Talačka, įveikęs distanciją per 49 min. 49,721 sek.

Moterų vienviečių baidarių 5 km varžybose greičiausia buvo rusė Marija Stepanova, atplaukusi per 24 min. 37,015 sek. Antra finišavo lietuvė Žymantė Prakapavičiūtė (+5.13,011).

Jaunių vaikinų baidarių varžybose 5 km nuotolyje triumfavo Deividas Liukpetris (21 min. 31,581 sek.), o tarp merginų nugalėjo Ala Grigorjeva (26 min. 2,399 sek.).

Jaunių vaikinų kanojų grupėje (5 km distancija) pirmas finišavo Dominykas Pažėra (24 min. 17,513 sek.).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.