Po pirmo kėlinio vyriausiasis rinktinės treneris Sergejus Borisovas negailėjo kritikos jauniesiems komandos žaidėjams Maurui Baltrukoniui ir Danieliui Bogdziuliui.

„Ne kiekvienoje komandoje tokie jauni žaidėjai kaip jūs gauna tiek daug žaidimo laiko. Jums tik po mergaitę į parankę duoti ir viskas būtų gerai. Ką jūs šiandien padarėte?“, – klausė treneris auklėtinių. – Kiek kartų metėte į vartus? Stebinate jūs mane abu. Pijus Rulevičius vienintelis laksto akis išdegęs. Jums negėda? Košmaras“.

Trenerio žodžiai pasiekė adresatą ir antram kėliniui neįpusėjus D. Bogdziulis po Petro Nausėdos perdavimo įmušė įvartį (27:22 min.). Savo ruožtu olandai nemažino tempo ir po penkių minučių rezultatas buvo vėl padidintas iki dviejų įvarčių (32:22 min. A. Demelinne'as po Marco Postma perdavimo).

„Liko dvidešimt minučių. Per du kėlinius sukūrėme nemažai pavojingų situacijų, tačiau nesugebėjome jų išnaudoti. Pamirškime pirmą ir antrą kėlinius. Puolėjai, pulkite šiek tiek agresyviau“, - po antro kėlinio sakė mūsiškių treneris.

Trečiame kėlinyje Olandijos rinktinės lyderiai per septynias pirmas minutes sugebėjo dar tris kartus nokautuoti lietuvius ir pasiekė 5-ių įvarčių skirtumą (44:01 min. D. Hegemeijeris po Mike'o Dalhuiseno perdavimo, 44:59 min. Levi Houkesas po Marcelio Karso perdavimo ir 46:50 min. M. Postma po M. Dalhuiseno perdavimo).

Tik prasidėjus 53-čiai rungtynių minutei Olandijos ledo ritulininkai, aikštėje turėdami vienu žaidėju mažiau, septintą kartą nuginklavo Lietuvos vartininką (52:02 min. – Ivy van den Heuvelis po M. Karso perdavimo).

„Bandėme „užsikabinti“, tačiau paleidome varžovus trečiame kėlinyje“, - po rungtynių kalbėjo puolėjas Dovydas Kulevičius. – Labai norėjome rezultatą išlyginti tik prasidėjus trečiam kėliniui, tačiau neatlaikėme olandų kontratakų. Be to, surinkome kiek per daug baudos minučių – teisėjai kiekvieną veiksmą vertino labai griežtai“.

Po paskutinių čempionato rungtynių rūbinėje komandos kapitonas Artūras Katulis paskelbė, kad baigia karjerą rinktinėje. Pasak kapitono, šis sprendimo neturi nieko bendro su šių metų rinktinės pademonstruotais rezultatais – sprendimas brendo jau prieš čempionatą.

Lietuvos rinktinė su 3 taškais tenkinosi penkta pozicija, o olandai buvo treti.

Ketvirti turnyre buvo Rumunijos (6 tšk.) ledo ritulininkai, kurie 5:3 (2:2, 1:0, 2:1) įveikę taškų nepelniusią autsaiderę Australijos ekipą, kuri iškrito į II divizioną.

Aukso medalius pelnė ir kelialapį į aukštesnę pirmo diviziono A grupę iškovojo Pietų Korėjos komanda, lemiamose rungtynėse 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) nugalėjusi vicečempionę Lenkijos ekipą.

Galutinė I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):