Sėkmingai kvalifikacinėse skriemulinių lankų grupės varžybose startavo Jelena Babina, kuri surinko 575 taškus iš 600 galimų ir užėmė dvyliktą vietą tarp 41-os sportininkės moterų grupėje.

Penktadienį atkrintamųjų varžybų pirmajame rate J. Babina susitiks su ispane Julia Benito, kuri atrankos varžybose išmušė 569 taškus ir buvo 21-a.

Atkrintamosiose varžybose šaudant skriemuliniais lankais varžysis ir jaunių grupėje startavęs bei 28-ą vietą tarp 31-o dalyvio užėmęs Vilnius Švedas. Jis kvalifikacijoje surinko 544 taškus ir šešioliktfinalyje susitiks su penktą vietą atrankoje užėmusiu amerikiečiu Kristoferiu Schaffu.

Dar geriau jaunių varžybose sekėsi olimpinių lankų grupėje startavusiam Ignui Morkeliūnui, kuris kvalifikacinėse varžybose buvo tryliktas. Jis išmušė 570 taškus ir trim taškais pagerino pačiam priklausiusį šalies jaunių rekordą, šaudant iš 18 metrų atstumo.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate I. Morkeliūno varžovu bus vokietis Markusas Wachsmuthas (567 tšk.), kuris atrankos varžybose buvo 20-tas.

Šios grupės atkrintamosiose varžybose startuos ir Adomas Baranauskas (558 tšk.). Užėmęs 30-tą vietą tarp 46-ių dalyvių A. Baranauskas šešioliktfinalyje išmėgins jėgas su trečią vietą kvalifikacijoje užėmusiu ukrainiečiu Georgijumi Ivanickiu (581 tšk.).

Kiti penki Lietuvos atstovai į atkrintamąsias varžybas nepateko.

Olimpinių lankų varžybų moterų grupėje startavusi Lina Baranauskaitė (531 tšk.) užėmė 45-ą vietą tarp 47-ių dalyvių, o vyrų varžybose dalyvavęs Saulius Paulauskas (550 tšk.) liko 55-as tarp 58-ių šaulių.

Skriemulinių lankų vyrų grupėje Vladas Šigauskas (574 tšk.) užėmė 46-ą vietą, Valerijus Denisovas (568 tšk.) buvo 54-as, o Mindaugas Baranauskas (562 tšk.) liko 58-as tarp 61-o sportininko.

Komandinėse šios grupės varžybose lietuvių trijulė surinko 1704 taškus ir aplenkusi tik Graikijos atletus užėmė keturioliktą vietą.

Iš viso šaudymo iš lanko uždarų patalpų čempionate Lenkijoje startavo 39-ių šalių sportininkai.