Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 460 šaulių iš įvairių pasaulio šalių. Turnyras vyko atskirose vyrų ir moterų grupėse bei dviejuose amžiaus įskaitose (suaugusieji ir jaunimas).

Pneumatinio pistoleto rungtyje moterų grupėje Jekaterina Ždanova (Vilnius) užėmė 54-ą vietą (370 tšk.), o Viktorija Grigaliūnaitė (Vilnius) buvo 68-a (349 tšk.).

Merginų grupėje Gabrielė Rankelytė (Vilnius) tenkinosi 52-a pozicija (343 tšk.).

Pneumatinio pistoleto rungtyje vyrų grupėje Igoris Radajevas (Vilnius) liko 61-as (557 tšk.).

Vaikinų grupėje Vilius Sabataitis (Kaunas) užėmė 34-ą vietą (561 tšk.), Justinas Stanevičius (Alytus) – 38-ą (560 tšk.), o Nojus Milinis (Kaunas) – liko 53-ias (551 tšk.).

Pneumatinio šautuvo rungtyje vyrų grupėje Karolis Girulis (Alytus) buvo 63-ias (617,4 tšk.) Moterų grupėje Jūratė Česynaitė (Alytus) užėmė 45-ą vietą (412,2 tšk.), o Jolanta Jancevič (Vilnius) tenkinosi 75-ą (407,0 taškai) pozicija.

Stipriausi Lietuvos šaudymo sporto rinktinės nariai vasario 26 – kovo 6 dienomis Rusijos sostinėje Maskvoje dalyvaus Europos šaudymo sporto pneumatiniais ginklais čempionate.