Po įvartį į varžovų vartus įmušė Artūras Laukaitis (21:17), Deividas Četvertakas (25:34), Edgaras Protčenka (30:08) ir Edvinas Boroška (57:44).

Susitikimo didvyriu tapo Lietuvos rinktinės vartininkas Artūras Pavliukovas, atrėmęs visus 13 varžovų smūgių.

Lietuviai pasaulio čempionatą pradėjo aktyviai, nuolatos puldami ir stipriais smūgiais grasindami Kroatijos rinktinės vartininkui. Įpusėjus kėliniui gerą progą įmušti įvartį turėjo Vilius Krakauskas ir rinktinės kapitonas Domantas Čypas, tačiau lietuvių smūgius sėkmingai gaudė Kroatijos vartų sargas.

Pirmas pašalinimas už neleistinus veiksmus buvo tik 19-ą minutę, tačiau Lietuvos jaunių rinktinė nesugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara.

Po pertraukos tarp pirmo ir antro kėlinių, Lietuvos rinktinės nariai ant ledo iščiuožė su dviguba energija ir jau antrą kėlinio minutę A. Laukaitis po Iljos Četvertako ir Eriko Sadausko perdavimų įmušė pirmą rungtynių įvartį (1:0).

Lietuviai nemažino apsukų, o 26-ą rungtynių minutę Deividas Četvertakas po E. Protčenkos perdavimo padidino lietuvių pranašumą iki dviejų įvarčių - 2:0.

Įpusėjus kėliniui lietuvių zonoje sėkmingai įsitvirtino kroatai, tačiau visų žaidėjų pastangomis varžovų bandymus smūgiuoti pavykdavo nutraukti. Į greitą ataką nuskubėjusius lietuvius varžovai sustabdė neleistinai, o T. Boričius buvo nubaustas dviems baudos minutėms. Kiekybinę persvarą puikiai išnaudojo E. Protčenka, kuris įmušė trečią Lietuvos rinktinės įvartį (3:0).

Kėlinio pabaigoje lietuviai turėjo dar keletą puikių progų padidinti persvarą, tačiau vienas smūgiuotas ritulys pataikė į virpstą, o kitus kartus sėkmingai dirbo Kroatijos rinktinės vartininkas.

Po antro kėlinio lietuviai triuškinančiai laimėjo smūgių į vartus kategorijoje: 26-7.

Trečias kėlinys prasidėjo Kroatijos ledo ritulininkų baudos minutėmis. Iš pradžių Toni Boričius, o vėliau Renato Platužičius sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau kiekybinės persvaros lietuviams išnaudoti nepavyko. Nors kroatai aktyviai puolė, tačiau visas rungtynes patikimai vartus saugojęs A. Pavliukovas toliau sėkmingai dirbo savo darbą. Rungtynių pabaigoje dar kartą varžovų vartininką pavyko nuginkluoti E. Boroškai, o rezultatas tapo 4:0.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinės gretose buvo pripažintas vartininkas A. Pavliukovas atrėmęs visus 13 varžovų smūgių. Lietuviai šiose rungtynėse nei karto nesėdėjo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio.

Kitas rungtynes lietuviai žais antradienį 18.30 val. prieš Nyderlandus.

Pirmame turnyro mače Pietų Korėjos komanda po baudinių serijos 6:5 (3:2, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) įveikė Rumunijos ekipą, o trečiose turo rungtynėse šeimininkai Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai susitinka su Olandijos komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)